w pogoni za szczęściem
5 pażdziernika 2013

Moi drodzy, po raz drugi szczęście w losowaniu:
"Dear Tomasz Pogon,

We are delighted to be able to inform you that you were selected to participate in the 41st BMW BERLIN-MARATHON 2014!"

Właśnie wpłaciłem opłatę startową.
Do zobaczenia we wrześniu 2014 w Berlinie!!

Ps. Szykuje się mała niespodzianka na ten event!

Informacje odnośnie najbliższego biegu niebawe.

 
14 września 2013 r.

Prośba o udostępnianie!!

Jeżeli znacie kogoś kto potrzebuje pomocy, zbiera środki na operacje, rehabilitacje czy też w innym ważnym celu. Odeślijcie tą osobę do mnie z prośbą o kontakt na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Trzeci etap projektu "w pogoni za szczęściem" to Afryka i maraton w Marakeszu. Dlatego gorąca prośba do was, ponieważ do 10 października będę poszukiwał osoby na rzecz której pobiegne ten maraton.

Wspracie dla Miłosza w przypadku maratonu w Tokio czy Kubusia w przypadku maratonu w Rio de Janeiro to potwierdzenie, że można zdziałać wiele ! Także dzięki wam!!

Na podany wyżej adres mailowy trzeba przesłać krótką informacje o danej osobie, podać cel oraz kwotę pieniężną która należy zebrać a także to czy dana osoba jest podopiecznym jakiejś fundacji. Gorąca prośba o przesłanie jednego zdjęcia to pomoże mi w podjęciu decyzji.

Wszelkie informacje o projekcie znajdują się na stronie
www.wpogoni.com.pl oraz www.facebook.com/wpogoni

 
11 września 2013 r.

Dzięki waszemu wsparciu udało się!! Mamy ortezy dla Kubusia!!

 
6 września 2013

Medale z I i II części projektu.

 
5 września 2013 r.

Są takie chwile w życiu, że rozpiera nas duma a oczy stają się szkliste. Właśnie doświadczyłem takiego momentu i uroniłem trochę łez. Już mówię dlaczego..

Odwiedziłem Miłosza. Nie widzieliśmy się 2 miesiące więc nie wiedziałem co u niego słychać. Zaskoczył mnie strasznie, bo rozpoczął nowy rozdział w swoim życiu. Wyprowadził się z domu i próbuje mieszkać samodzielnie przy wsparciu asystenta osoby niepełnosprawnej. Jak usłyszałem od Miłosza, że udział w projekcie sprawił, że dojrzał do tej decyzji i otworzył się na świat to miałem łzy w oczach. Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy osiągnąć takie rzeczy!! Dziękuje !!!

PS. Właśnie dostałem motywacyjnego kopa :))))

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 25

Wesprzyj

Facebook