17 marca 2014 r.

Od dzisiaj aż do samego półmaratonu Marzanny codziennie w godzinach popołudniowych będę przedstawiał krótką sylwetkę podmiotów które postanowiły dołożyć swoją cegiełkę do zbiórki środków dla Maksia oraz wesprzeć nasz zespół.

Na pierwszy ogień wybrałem firmę Symetria dzięki której cały team "w pogoni za szczęściem" będzie miał przed i po biegu Marzanny wsparcie masażystów!!! W końcu to także sportowy wysiłek dla tych 21 biegaczy którzy zmierzą się z dystansem 21 km 95 metrów.

Symetria to firma, która działa głównie na terenie województwa małopolskiego (Bochnia, Kraków oraz okolice) jej szef Krzysiek Borowiec które znam osobiście jeszcze z czasów wczesno-szkolnych to człowiek z pasją i zaangażowanie w takie inicjatywy jak ta nasza. Już w trakcie pierwsze etapu projektu za darmo przy pomocy Anny Gawędy świadczył rehabilitację na rzecz bohatera pierwszej części projektu - Miłosza Pietrzyka. Bezinteresowna pomoc oraz pełen profesjonalizm to - Symetria. Odpowiedniego podejścia do człowieka i ludzkich potrzeb!!
http://www.centrum-symetria.pl/
Dziękujemy!

 

Wesprzyj

Facebook