Jak pomóc

W projekt może zaangażować się każdy ponieważ środki zdobywane są poprzez:

1) wpłaty na rzecz Maksa kwot pieniężnych na konto bankowe fundacji współpracującej z projektem, które to środki zostaną w całości przekazane na jego potrzeby - wystarczy kliknąć "pomóż" znajdujące się po prawej stronie,

2) przekazanie na rzecz Maksa kwot pieniężnych przez sponsorów za każdy przebiegnięty przez Tomasza Pogona kilometr trasy biegu maratońskiego w Marrakeszu (np. 1km = 100zł, 42 km = 4200zł). W zamian przewidziane jest umieszczenie logo takiego sponsora na stroju biegowym Tomka, stronie www i powiązanych z nią portalach społecznościowych,

3) akcje „mocne plecy” – tj. wpłaty 1 złotówki za każdy kilometr trasy biegu maratońskiego. W zamian umieszone zostanie imię i nazwisko takiego darczyńcy na plecach koszulki, w której Tomek pobiegnie w maratonie w Marrakeszu.  To w sumie 42 złote, dzięki którym możecie:

-  przyczynić się do tego, że Maks będzie mógł chodzić!

- symbolicznie przebiec razem z Tomkiem maraton w Marrakeszu,

- sprawić, że Tomek będzie miał bardzo „mocne plecy”!

4) darowizny rzeczowe na rzecz Maksa (np. książki, ubrania)

Wartym podkreślenia jest, że darowizny na rzecz organizacji pożytku publicznego (w tym fundacji) można odliczyć od podatku.

Jeżeli są Państwo zainteresowani, wsparciem projektu na płaszczyźnie medialnej, rzeczowej czy też finansowej to proszę o kontakt z organizatorem projektu Tomaszem Pogonem pod numerem telefonu: 601389116 lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Wesprzyj

Facebook