10 listopada

Krótka informacja o beneficjencie projektu, myślę że warto się zapoznać!

Miłosz Pietrzyk urodzony 31 maja 1980 r. w Krakowie. Były aplikant radcowski Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, a obecnie oczekujący na wpis na listę radców prawnych w Krakowie. Aktualnie pracuje jako samodzielny referent ds. zamówień publicznych w biurze zamówień publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od urodzenia Miłosz boryka się z czterokończynowym spastycznym mózgowym porażeniem dziecięcym. W 2005 roku przeszedł także przeszczep nerki. Ze względu na brak samodzielności w poruszaniu się oraz brak windy w kamienicy którą zamieszkuje pokonywanie codziennie 4 kondygnacji budynku,

w którym mieszka stanowi dla Miłosza i jego Mamy nie lada wyzwanie. Niestety sytuacja materialna nie pozwala Miłoszowi na zakup drogiego sprzętu ułatwiającego pokonywanie barier architektonicznych czy też pokrycie kosztów wynagrodzenia asystenta osoby niepełnosprawnej. Także opłacenie rehabilitacji i leków w znacznym stopniu uszczupla i tak niewielki rodzinny budżet.

Ułatwmy więc Miłoszowi funkcjonowanie w społeczeństwie pełnym barier i niedogodności!

Można tego dokonać poprzez indywidualne wpłaty na konto znajdujące się w zakładce "Wesprzyj projekt" oraz inne formy wsparcia, o których w zakładce "Cele projektu".

Aby zapoznać się z pełną historią Miłosza zapraszam do lektury sporządzonej przez niego notki, która znajduje się w zakładce Komu Pomagamy.

 

Wesprzyj

Facebook