w pogoni za szczęściem
22 marca 2014 PDF Drukuj Email

Kolejnym z podmiotów wspierających zbiórkę środków dla Maksia jest Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Kamiennikiem” w Porębie. Poręba to miejscowość położona zaledwie 45 minut od Krakowa, w malowniczej dolinie potoku Trzemeśnianka. Sam Ośrodek został zlokalizowany w leśnym zakątku na zboczu góry Kamiennik.

Na terenie ośrodka znajduje się: basen (w sezonie letnim), boisko do siatkówki i koszykówki, wypożyczalnię rowerów i kijków do nordicwalking'u oraz zadaszone miejsce na grilla.

www.podkamiennikiem.pl ( już wkrótce w nowej odsłonie).

Zachęcam również do polubienia profilu ośrodka na facebook’u https://www.facebook.com/osrodekpodkamiennikiem.

 
19 marca 2014 PDF Drukuj Email

Kolejny podmiot, który wspiera nasz projekt i zbiórkę środków dla Maksia w trakcie półmaratonu marzanny w najbliższą niedziele jest jedna z większych kancelarii adwokacko - radcowskich w województwie śląskim - Ślązak, Zapiór i Wspólnicy. Wielkie podziękowania dla Jarka Góry, który pobiegnie z nami w niedziele za wsparcie. Dziękujemy!!
http://www.kancelaria-szip.pl/index.php

 
18 marca 2014 PDF Drukuj Email

Drugi podmiot, który wspiera Maksia Kowalskiego to firma Eo Funktion z Złotowa. Jest to jedyny dystrybutor w Polsce sprzętu na który to zbieramy środki - NF Walker. To dzięki niemu Maksio już niebawem będzie mógł chodzić

Wielkie podziękowania dla Pana Adama Kołakowskiego za poświęcony czas, zaangażowanie i zrozumienie jak wielką rzeczą dla naszego bohatera jest możliwość stawiania własnych kroków przy pomocy NF Walkera.
http://www.eo-funktion.pl/

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 41

Wesprzyj

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości